Aktuálně...

Ne 26.10. 16:30 Muži B
TJ Sokol Dobříš
Ne 26.10. 16:00 Muži A
FB Hurrican Karlovy Vary
Ne 26.10. 12:40 Muži D
B.B.B. Horoměřice
Ne 26.10. 12:20 Elévové Prosek
FBC Kutná Hora
Ne 26.10. 12:00 Muži B
TJ Sokol Mukařov - Tago Mago B
Ne 26.10. 11:20 Elévové Prosek
TEMPISH Orka Čelákovice C
Ne 26.10. 10:20 Muži D
Floor Maniacs Mělník
Ne 26.10. 09:40 Elévové Prosek
Viking TJ Sokol Kobylisy B
So 25.10. 17:10 Junioři
Floorball Club Falcon
So 25.10. 14:50 Junioři
FBC Kralupy n/V
Ne 19.10. 12:20 Starší žáci B
TJ Sokol Mukařov
8:1
Ne 19.10. 12:20 Starší žáci B
SOKOL Hanspaulka
4:1
Ne 19.10. 10:20 Starší žáci B
Flobo Praha
3:1
Ne 19.10. 09:00 Starší žáci B
SK Alien Nation
5:0
So 18.10. 20:00 Muži A
TJ Sokol Mukařov - Tago Mago
6:10
So 18.10. 18:30 Ženy
Cirkus Praha
So 18.10. 16:10 Ženy
Děkanka SK Praha 4
So 18.10. 13:40 Přípravka Černý Most
FbC Panthers
So 18.10. 13:40 Přípravka Prosek
Florbalová akademie MB
1:10
So 18.10. 13:00 Starší žáci A
FBC Kladno B
8:2
So 18.10. 12:30 Přípravka Černý Most
AC Sparta Praha RED
So 18.10. 12:30 Přípravka Zeleneč
FBC Start Kunratice
4:11
So 18.10. 11:55 Přípravka Prosek
Billy Boy Florbal MB
2:17
So 18.10. 11:20 Přípravka Černý Most
BLACK ANGELS 2006
So 18.10. 11:00 Starší žáci A
FBC Kutná Hora
5:2
So 18.10. 10:45 Přípravka Zeleneč
FBC Kralupy n/V
12:3
So 18.10. 10:40 Přípravka Prosek
Tatran Střešovice
4:8
So 18.10. 10:10 Přípravka Černý Most
SK Florbal Benešov
So 18.10. 09:40 Starší žáci A
Floorball Club Falcon
3:2
So 18.10. 09:35 Přípravka Zeleneč
Floorball Club Falcon
3:2
So 18.10. 09:35 Přípravka Prosek
TJ JM Chodov White
5:5

Nejbližší narozeniny

21. říjenDominik Štěpánek (13)
21. říjenNatálie Burešová (8)
22. říjenTomáš Lejček (5)
24. říjenNguyen thanh Dung (31)
24. říjenMilan Motl (17)
25. říjenTomáš Kašpar (20)
26. říjenLukáš Kopečný (12)
26. říjenOndřej Hudec (12)
29. říjenPetr Salášek (17)
29. říjenPavel Salášek (17)
31. říjenVojtěch Sklenář (16)
31. říjenJakub Mráz (22)
31. říjenJakub Langhammer (8)
1. listopadJan Pejša (23)
1. listopadŠimon Zachar (13)
3. listopadDominik Vocetka (10)

Tréninky Strži

16. říjen 2014
Jambo (žádný příspěvek) Starší žáci A, Starší žáci B

V novince definitivní podoba tréninků pro Strže v právě probíhající sezóně.

Ženy získaly první 3 body ve druhé lize

12. říjen 2014
Roman Janeba (žádný příspěvek) Ženy

Ženy v nových dresech vybojovaly z prvního hracího dne 3 body

Zápasy mladších žáků Černý Most 4.10. 2014

4. říjen 2014
Milan Hort (žádný příspěvek) Mladší žáci Černý Most

Hodnocení prvního turnaje

Termíny turnajů přípravek 2014

1. říjen 2014
Nikola Červená (žádný příspěvek) Přípravka Prosek

Informace k sezóně 2014/2015 - termíny turnajů a organizace v novince.

Ženy vstoupily do sezóny pohárem ČP

29. září 2014
Lucie Peštová (žádný příspěvek)

Ženy si v 1. kole poharu ČP zahrály, mimo jiné, také s extraligovým tatranem.

Muži A vstup do sezóny nezvladli

29. září 2014
Roman Janeba (1 příspěvek) Muži A

Mužské Áčko prohrálo ve 3. kole poháru ČP s Turnovem. Se stejným soupeřem se hráči utkali i v 1. zápase NFL. Reporty v novince.

Rozdělení Stržů a informace k sezóně

10. září 2014
Jambo (žádný příspěvek) Starší žáci A, Starší žáci B

Zveřejnění tréninkových skupin + hrací víkendy najdeš v novince.

Začátek tréninků v sezóně 2014/15

26. srpen 2014
Bohuslav Novák (1 příspěvek)

Začátek tréninků jednotlivých družstev v novince. 

Doplněna o informace:

- K zahájení sezóny starších žáků. 

- Posunutí začátku tréninků v Zelenči.

- k schůzkám na ČM a Zelenči.

Jakub Štellner

26. květen 2014
Jambo (2 příspěvky) Elévové Prosek

Jakub si svými vynikajícími výkony vysloužil nominaci do all star týmu své kategorie MU11 na Nisa open. Gratulujeme

<< <   1 2 3 ...   > >>

Athletics Praha © 2000 - 2014
team@athletics.cz
o webu